Bilinçaltı Temizliği ve Parapsikoloji

Bilinçaltı temizliği yaptırmak isteyen danışanlarımdan birçok e-posta aldım ve bu konu ile bilgilendirici bir makale yazmaya karar verdim. Bilinçaltımızdaki sırları ve blokajları bir parapsikolog olarak ve parapsikolojik açıdan da ele alarak incelemekte ve çözüm üretmekteyim. Bu bakımdan bilinçli bir şekilde bilinçaltı kayıtlarının temizlenmesi yani arındırılması sağlık, huzur, mutluluk, bereket ve daha pek çok konuda çok önemlidir.

Yapılacak bilinçaltı temizliği aslında bilinçaltının yeniden programlaması demektir. Bilinçaltı yeniden programlanacaksa eğer bunu hedef olarak seçerek yapabiliriz. Bilinçaltı temizliğinin neyi, neden yapılmasına karar verilerek yapılandırılması şartı vardır. Bilinçaltı bakım programı yaptırmak isteyen kişinin yaptırmak istediği tranvatik duygu bozukluğunun yeniden yapılandırılmasıdır. Net olunursa temizlenmesi hedeflenen olaylar temizlenir. Bilinçaltı temizliği kavramı bilinçaltındaki bilgilerin silinmesi ya da yaşantının silinmesi değildir. Bilinçaltındaki kaynaktan kaynaklanan bir algı ancak bilinçaltından silinebilir. Otomatik tepkiler, hisler ve olumsuz davranış modelleri değişmesi bilinçaltının temizlenmesi ile mümkün olabilir.

Öncelik ile kişideki olumsuz olayın/hissin keşif edilmesi gerekmektedir. Bunlar mutsuzluk veren yaşantı mı, hisler mi, mutsuzluklar mı, hayata adım atamamak, hangi konularda ilerleme sağlanmıyor, aşk, para, kariyer... Neden bilinçaltı yaptırmak istiyoruz. Bilinçaltı temizliği yaptırıldığında değişim ne olmalı, hayatımızda değişmeyen bazı olaylar kısır döngüler gibi buna benzer bir çok soruyu kendimizde sorduğumuz zaman kendimizdeki eksiği bularak bilinçaltı temizliğini yaptırmamız daha sağlıklı ve olumlu sonuç olarak bize geri dönüşümü olması gerçekleşir.

Bu tür soruların amacı kişinin kendinde değiştirmek istediği blokaj bulması ve o şekilde bir bilinçaltı uzmanına başvurması daha etkili sonuç odaklıdır. Problemin temelindeki konu değil problemin kendisini bulmamız daha olumlu olacaktır. Problem veya olay tam olarak tanımlanmalıdır ki bilinçaltındaki değişimi bile bilelim.

Yapılan bilinçaltı temizliği yani bilinçaltı programı yeniden düzenlenme yeniden yapılandırma, duygu birikimlerinin eritilmesidir. Bu şekilde kişinin negatif olan algısı pozitife dönüşür. İstenmeyen algılar temizlenir ve normal duygu halini alır. Bilinçaltı revize edilir, bilinçaltının tetiklediği otomatik davranışlar, hisler ve bilinç dışı tepkilerin değişmesi bilinçaltı ile mümkündür.

Parapsikolog Cenap Eryılmaz 20 yıldır Ruhsal konularda edindindiği tüm bilgi, deneyim ve tecrübeleri ile şifa merkezinde bilinçaltı arındırma ve bir çok ruhsal sıkıntılar yaşayan herkese yardımcı olmaya devam etmektedir.