Uzaktan Bioenerji Yaptıranlar İçin Şifa


Bioenerji çok farkı şekillerde açıklanabilinir. Evrensel, yaşam ve kozmik enerjilerin bütünsel adı, eski ismi nur olan bugünkü ismi bioenerji diye adlandırılmaktadır. Bu enerjiye yaşamın canı, yaşamanın nuru, zevkin tadı, huzurun başlangıcı diye biliriz.

Bioenerjinin Türkçe yazılım şekli biyoenerjidir. Dünyada özellik ile Sovyetler birliği ve Çekoslovakya’daki çalışmış bilim adamları tarafından verilen isim Bioenerjidir. Bioenerji yaşamsal ışıktır ve yaşamı aydınlatır. Bu ışığı keşif eden insanoğlu bu enerjinin nelere faydalı olduğunu da bulmuş ve bu enerji frekanslar zincirini detaylandırıp programlamıştır.

Bioenerji, enerji dengesi bozulmuş hastalara aktarılarak, kişilerdeki kaybolmuş nuru arttırmak, kişinin canlanıp kendi nuruna kavuşmasını sağlamaktır. Kendi enerjisini toplayan kişiler yaşamlarında daha dinamik ve kendilerini daha güvende hissederler. Kişi bioenerjiyi iki türlü alır birincisi şifayı veren kişinin 15 cm uzaklıktan el değmeden, ikincisi ise kişi dünyanın neresinde olursa olsun uzaktan aynı yakın mesafede olduğu gibi uzaktanda bioenerji şifası yapılabilir. Bu enerji aktarım metodları klinik deneyler sonrasında gözlemlenerek kayıt altına alınmıştır.

Bilimsel olarak yaşam enerjisi tüm varlıklarda yani dünya ve evrenin bütününde mevcuttur. Yaşam içinde insanın bu enerjiyi aurasında dengelemesi gerekir ama bu enerji insanda negatif enerjisel güçlerin etkisi ile azalmaktadır. Bazı insanlar enerjilerini koruya bildiklerinden o kişilerin enerjisi tükenmez ama bazı insanların bu enerjiyi klinik deneylerde devamlı kaybettikleri gözlenmiştir.

Kişilerde bioenerji azaldığı zaman hastalıklar ortaya çıkmaktadır. Konunun gerçek manası şudur bu enerji dengesi kişinin kendi gönül ve akıl dengesine bağlı bir dengeleme sistemidir.

Bioenerji, vücut etrafında bulunan aura adını verdiğimiz etrafımızı kaplayan bu eterik beden üzerinde toplanmakta ve dağılmaktadır. Eterik bedenin bağlantı kurduğu çakra bölgelerine dağılarak vücudu ayakta tutan enerjinin adı işte şuan konuştuğumuz bioenerjinin kendisidir. Bu aura üzerinden bedene yani çakralara geçiş olmadığı takdirde beden hastalanır. Yani bir elektrikli alet düşünün ama elektriği alacak bir piriz yok ve piriz olmadığında işe yaramayan bir elektrikli alet. Bioenerjide böyledir.

Herkes gerçek bioenerji uzmanı olamaz bu iş okumakla veya izlemekle olacak birşey değildir. Bunun ruhsal bir eğitimi vardır. Bu diploma ve sertifika işi de değildir. Bu direk ruhsallık ile ruhsal kişilerin bioenerji eğitimi sırasında insiye etmeleri ile olan bir ilimdir. İşte gerçek şifanın kanalı budur.

Bioenerji eğitimi alarak insiye olmuş kişiler kendilerine ve çevresindeki kişilere bioenerji yapabilirler. En çok enerjinin aktarıldığı çakralar avuç içi ve parmaklardır. Ağrıyan bölgeye eller uzaktan konulur ve insiye olmuş şifacı enerjisini ağrıyan yere aktarır. Kişideki enerji kuvvetine göre ağrı veya acı geçer. Çakraların üzerine konulduğunda bedene bir nur ve huzur enerjisi akar. İste bunlar insiye olmuş kişilerin enerji aktarımıdır.